Vydejte se na africké souostroví Kapverdy. Dovolená na písečných dunách s All–Inclusive →

Vánoce na Kapverdských ostrovech 2018

Láká vás strávit letošní Vánoce 2018 u moře a nevíte kterou destinaci zvolit, abyste si užili co nejvíce sluníčka a teplého počasí? Pak pro vás mám jednu zajímavou inspiraci. Vánoce na Kapverdských ostrovech. Kapverdy jsou vhodné k dovolené zejména v období evropské zimy, tedy i přes vánoční svátky, Silvestr a Nový rok.

Vánoce u moře místo předvánočního shonu

Výhodou pobytových zájezdů u moře je nejen slunné počasí a vysoké teploty jak moře, tak i vzduchu, které mnohdy sahají i přes 30°C, ale především klid a relax na písčitých pláží. Pokud dáte přednost dovolené u moře v období Vánoc, můžete si být jisti, že příští rok učiníte stejné rozhodnutí. Ne nadarmo se říká, že vánoční svátky mají být především o klidu a pohodě. Jenže v uspěchané době není příliš prostoru k takovému odpočinku. Proto mnoho čechů volí právě tuto variantu a tráví svou zimní dovolenou u moře nejen na Kapverdských ostrovech.

Vánoce na Kapverdských ostrovech
Vánoce na Kapverdských ostrovech

Jaké je počasí v prosinci

Poslední faktor, který rozhoduje o tom, zda pořídit či nepořídit dovolenou u moře na Kapverdských ostrovech je jistě místní počasí. To během prosince a ledna bývá velmi slunečné s mírným větrem, který přináší i půlmetrové vlny. Maximální teploty moře sahají k 23°C, přičemž průměrná teplota vzduchu ve stínu ukazuje 24°C.

O tom, zda vybrat vánoční dovolenou na ostrově Sal či na Boa Vista se dozvíte zde.

Vánoce na Kapverdských ostrovech 2018
3.2 (hlasů: 9)
Naposledy aktualizoval David dne .
Kapverdské ostrovy čekají! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Zajímá vás víc? Zeptejte se.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory.