Vydejte se na africké souostroví Kapverdy. Dovolená na písečných dunách s All–Inclusive →

Letenky na Kapverdské ostrovy – kolik stojí?

LetenkyCharterové letenkyPřelety mezi ostrovy

Pokud patříte k individuálním cestovatelům a rádi byste se rozhodli navštívit Kapverdské ostrovy po vlastní ose, bude pro vás zajímavá informace ohledně cen letenek. Vzhledem k tomu, že Kapverdy patří stále k typicky koupácké destinaci, příliš mnoho aerolinek sem nelétá. A pokud ano, nejsou letenky veřejně k prodeji.

Letenky

Klasickou letenku na Kapverdské ostrovy zakoupíte například u TAP Portugal s přestupem v Lisabonu. Ceny z Prahy jsou poněkud strašidelné. Pohybují se mezi 16–20 tisíci korun. Ušetřit můžete při odletu z Německa, tedy Mnichova či Berlína. Tady se cena letenek dostává k hranici 10.000 Kč za zpáteční cestu.

Občas lze nalézt letenky i s aerolinkami TUIfly, které vypravují lety pro cestovní kanceláře, ale zároveň nabízí část míst i v klasickém prodeji. Výhodnější příliš nebývají, ale jedná se o přímé lety.

Kde hledat letenky? Doporučit mohu server Cestujlevne.com, zkušenosti jsou vesměs pozitivní: cestujlevne.com/letenky.

Charterové letenky

Charterové letenky jsou charakteristické tím, že je letadlo vypraveno převážně pro cestovní kanceláře. Zbytek míst, tedy neprodané kapacity v letadle, jsou nabízeny za relativně nízké ceny. Doprodávají je samy cestovní kanceláře, nikoliv aerolinka.

Bohužel díky atraktivitě a relativně malému množství letů příliš často k sehnání tyto lety nebývají. Pokud už ano, ceny se pohybují mezi 200–300 €, výjimečně i méně.

Odlety z Německa hledejte například na lturfly.com, ale podívejte se také na nabídku belgických aerolinek Jetairfly.be.

Přelety mezi ostrovy

Přelety mezi ostrovy Boa Vista, Sal, Sao Vincente, Sao Nicolau, Fogo, Santiago a Maio zajišťuje kapverdská národní aerolinie TACV. Ceny se pohybují okolo 15.000 CVE za zpáteční letenku, tedy zhruba 3.000 Kč, v akcích i za polovic.

Letenky najdete na stránkách flytacv.com.

Letenky na Kapverdské ostrovy – kolik stojí?
4.5 (hlasů: 4)
Naposledy aktualizoval David dne .
Kapverdské ostrovy čekají! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Celkový počet komentářů ke článku: 2

  • lukas 24. března 2017, 23:24

    ahoj, chci se zeptat, máš tu odkaz na lturfly.com a je nabídka i na http://www.lturfly.com/?_ga=1.189662760.2066454951.1489552344 , stránky se v nabídkách úplně liší, jak je to možné?

    • David 28. března 2017, 16:39

      Ahoj Lukáši, konkrétně nevím na co byl dotaz – poslal jsi mi 2x lturfly. Nabídky se napříč portály mohou lišit, do ceny letenky kecá vždycky mnoho faktorů.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory.